SPECJALISTA/KA DS. E-COMMERCE

Opis stanowiska:

  • obsługa sklepu internetowego (dodawanie nowych produktów do systemu, odpisywania na wiadomości klientów, zwroty, reklamacje),
  • kontrola stanów magazynowych, zlecanie zatowarowania sklepu,
  • raportowanie i analiza sprzedaży,
  • generowanie wzrostu sprzedaży
  • ciągłe doskonalenie aukcji i strony pod SEO,
  • planowanie kampanii marketingowych i promocyjnych na sklepie, komplementarnych z działaniami działu social media,
  • aktywny, kreatywny kontakt z grafikiem (banery, materiały reklamowe),
  • tworzenie newslettera i bloga na stronie www,
  • prowadzenie rejestru dokumentacji zakupowej,
  • analiza efektywności prowadzonych działań.

Wymagania:

  • duża samodzielność w działaniu i rozwiązywaniu problemów,
  • kreatywność w poszukiwaniu nowych rozwiązań w zakresie e-commerce,
  • dokładność i umiejętność analitycznego myślenia,
  • Excel - poziom min. średniozaawansowany,
  • język angielski min. B2,
  • mile widziany język niemiecki,
  • otwartość na zmiany,
  • chęć do rozwoju w branży e-commerce,
  • gotowość do pracy w wyjątkowym zespole,
  • dużym atutem będzie znajomość systemu Idosell, Baselinker oraz Optima,
  • praca z biura w Lublinie 2-3 dni w tygodniu.

Oferujemy:

  • ciekawe benefity pracownicze (dofinansowanie do wczasów, dodatek stażowy, program Nagroda 2000 zł, zniżki na produkty Amerpharmy, możliwość pracy z domu, elastyczny czas pracy pozwalający na godzenie pracy z życiem prywatnym, witamina c w okresie jesienno - zimowym, owoce/warzywa, kawa, herbata, lody latem, wyposażenie dodatkowe typu: kremy do rąk, płyny do ust, itp., świętowanie nowego klienta (wino dla handlowca, poczęstunek dla pracowników), wsparcie pracodawcy w rozwoju pracownika, program poleceń nowych pracowników, spotkania świąteczne, piknik letni),
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w rozwijającej się firmie na odpowiedzialnym stanowisku,
  • realną możliwość rozwoju i zwiększania swoich kompetencji,
  • otwarte i bardzo przyjazne środowisko pracy,
  • szacunek we wzajemnych relacjach,
  • otwartość pracodawcy na realizację własnych pomysłów.

Regularnie pytamy naszych pracowników o poziom zadowolenia z pracy. Co najbardziej cenią w AmerPharmie?
Oto ich odpowiedzi:

- 'dobra pensja, która zawsze jest na czas'

- 'atmosfera'

- 'możliwość rozwoju i awansu'

AmerPharma to firma, która specjalizuje się w produkcji żywności funkcjonalnej, odżywek dla sportowców i suplementów diety. Nasze produkty sprzedajemy w ponad 30 krajach. Jesteśmy częścią międzynarodowej grupy specjalizującej się w obszarze foodtech Humble Group AB. Rozwijanie nowych produktów jest naszą pasją, a zadowolenie klienta celem firmy. Zespół składa się z ludzi ambitnych, z wieloletnim doświadczeniem na stanowiskach menedżerskich w międzynarodowych korporacjach. Dzięki zaangażowaniu naszych pracowników prężnie się rozwijamy, a nasze wyniki zostały docenione w Konkursie o Nagrodę Gospodarczą Prezydenta Miasta Lublina w kategorii 'Młode Firmy'
i 'Obecność na rynku globalnym', w PARP w konkursie na najlepsze inicjatywy pracownicze oraz w KIG 'Top Pierwszoroczniak E-commerce'.

AMERPHARMA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Lublin, lubelskie

CV jest wymagane

Ważna jeszcze: 16 dni